niedziela, 8 grudnia 2013

Rozdział 22- Juji! - Radosny głos małej dziewczynki rozniósł się po pomieszczeniu, gdy wraz z Louisem prowadziliśmy rozmowę z Barbarą.
Muszę przyznać, że sposób w jaki dziewczynka wymawiała imię szatyna, był bardzo zabawny, ale zarazem strasznie uroczy. Uśmiechnęłam się, patrząc na blondyneczkę biegnącą w naszą stronę. Carley już po chwili mocno przytulała się do nogi chłopaka, śmiejąc się przy tym. Na twarzy Louisa niemal od razu pojawił się gigantyczny uśmiech, tak samo zresztą, jak u Barbary. Chłopak nachylił się i podniósł dziewczynkę, całując ją w czoło. Naprawdę ciężko było mi zwalczyć chęć wyciągnięcia telefonu i zrobienia im zdjęcia.
- Tęskniłaś za mną księżniczko?
Carley zaśmiała się słodko, odpowiadając twierdząco, podczas gdy ja wpatrywałam się w nich, jak w obrazek. Dobra, przyznaję, może Louis nie jest zbyt łagodnym mężczyzną i szybko się denerwuje, ale byłby naprawdę idealnym ojcem. To jak spokojnie zachowuje się przy dzieciach i to, jaki jest dla nich kochany, sprawia, że mam ochotę aby miał ze mną dzieci.
Momentalnie pokręciłam głową, tak jak to mam w zwyczaju, gdy chcę przestać o czymś myśleć.
- A za Faith? - Chłopak spojrzał na mnie, tak samo jak dziewczynka, która wyciągnęła do mnie rączki. Pokiwała główką, w momencie, gdy ja wzięłam ją na ręce. Uśmiechnęłam się szeroko w jej stronę, podczas gdy ta zaczęła bawić się moimi włosami. Czekając na Louisa, ustalającego z Barbarą o której musimy przywieźć Carley, nuciłam pod nosem piosenkę. Mała śmiała się słodko, zaczynając kołysać się w moich ramionach. Oh, nawet dziecko się ze mnie śmieje, gdy próbuję śpiewać.
- Dostanę buziaka? - Zapytałam dziewczynki, układając usta w dzióbek.
Pokiwała główką, nie przestając chichotać, po czym cmoknęła mnie w usta z charakterystycznym dźwiękiem. Zaraz po tym, poczułam ręce,oplatające mnie w pasie od tyłu.
- Też dostanę? - Usłyszałam radosny głos Tomlinsona, który opierał brodę o moje ramię.
Blondyneczka położyła swoje małe dłonie na policzkach chłopaka, a następnie cmoknęła go w usta, w taki sam sposób jak mnie.
- Najlepszy buziak na świecie - odsunął się ode mnie i pokiwał głową, ciągle się uśmiechając.

Gdy tylko ubraliśmy Carley, opuściliśmy budynek. Ku mojemu zaskoczeniu Tomlinson tym razem nie założył swoich okularów. Najwyraźniej już się nie martwi, że ktoś zobaczy go z dzieckiem i nie będzie uważany za twardziela. Chłopak jedną ręką trzymał Carley, natomiast w jego drugiej dłoni znajdowała się moja. Z uśmiechem na twarzy machałam naszymi rękoma, gdy szliśmy w kierunku parku. Szatyn zaśmiał się pod nosem, jednak nic nie powiedział. Naprawdę cieszyłam się, że właśnie spędzam czas z TYM Louisem. Ten Louis był spokojny, szczęśliwy, a nawet uroczy. Gdybym była kimś z osób, które właśnie nas mijają, jestem pewna, że pomyślałabym, iż jesteśmy młodą, ale szczęśliwa rodzinką. Rozejrzałam się po sporej wielkości parku, w którym już raz byłam. Na alejkach spacerowały zarówno młode pary, jak i starsze małżeństwa. Z placu zabaw słychać było krzyki i śmiechy dzieci w różnym wieku.
- Juji mogę? - zapytała Carls, patrząc na niego swoimi ślicznymi oczkami.
Wierciła się na jego rękach, co chwilę spoglądając na swoich rówieśników.
- Oczywiście - niebieskooki odstawił ją na ziemię.
Blondynka od razu odbiegła w stronę piaskownicy. Już widzę jak będzie wyglądała jej biała bluzka po wyjściu z niej. Podeszliśmy do najbliższej, wolnej ławki obok piaskownicy i usiedliśmy na niej. Chłopak objął mnie ręką, a ja oparłam się o niego, przyglądając się skupionej Carley, która wraz z jakimś chłopcem kopała dół. Nigdy nie zrozumiem ludzi, mówiących, że dzieci ich denerwują. Mimo iż często płaczą bez powodu i trzeba poświęcić im masę czasu, uważam, że są one naprawdę wspaniałe i bardzo pocieszające.
- Zaadoptuję kiedyś dziecko. - Przyznałam, będąc nadal zamyślona.
Zawsze marzyłam, aby wziąć w przyszłości jakieś dziecko z domu dziecka. Takie dzieci również zasługują na życie w normalnej rodzinie i normalnych warunkach. Ludzie boją się adoptować dzieci, bo nie wiedzą czego mogą się po nich spodziewać.
- Naprawdę? - spojrzałam na chłopaka, który ewidentnie zaskoczony wpatrywał się we mnie, jakby próbował wyszukać oznaki rozbawienia. Niepewnie pokiwałam głową.
- Tak, zawsze chciałam tego. Chciałabym mieć swoje dziecko, ale również adoptowane. Te dzieci nie zrobiły nic, aby być tu, gdzie są i zasługują na normalne życie, jak każdy z nas.
- Jesteś wspaniałą osobą, Faith. - Louis delikatnie uśmiechnął się do mnie.
Czując coraz większe gorąco na moich policzkach, spuściłam głowę. Co ten chłopak ma w sobie, że cokolwiek nie powie, ja i tak się zawstydzę?
- I jesteś taka urocza osiołku - dodał, śmiejąc się cicho.
Po chwili poczułam jego palce na moim policzku. Delikatnie uniósł moją głowę, zakładając kosmyk moich włosów za ucho. Po raz kolejny spojrzałam w jego oczy, a następnie przeniosłam wzrok na jego idealne usta. Nie do końca świadoma tego co robię, przysunęłam się do niego i złączyłam swoje usta z jego w delikatnym pocałunku. Z początku chłopak był zaskoczony, jednak już po chwili poczułam, jak odwzajemnia pocałunek, uśmiechając się przy tym. Położyłam swoje dłonie na jego policzkach. To, że nie był ogolony, sprawiało, że podobał mi się jeszcze bardziej.
Byłam zmuszona odsunąć się od szatyna, czując jak coś, a raczej ktoś wdrapuje się na moje kolana, wypowiadając przy tym moje imię. Tomlinson zaśmiał się, oblizując swoje usta.
- To było dobre. - Pokiwał głową, po czym spojrzał na blondynkę. - Co jest księżniczko?
Zawstydzona tym, czego świadkiem była Carley, wiedziałam, że moje policzki są teraz koloru czerwonego. Rozejrzałam się, aby zobaczyć starszą panią, która patrzyła na mnie z zniesmaczeniem, a także grupkę młodzieży, która co chwile spoglądała na nas, śmiejąc się przy tym.
- Pomozes mi zlobić zamek? - Zapytała, sepleniąc przy tym.
- Jasne. - Uśmiechnęłam się szeroko, po czym wraz z małą powędrowałam w stronę piaskownicy, zostawiając chłopaka samego.
- Fajnie było - uśmiechnęłam się, patrząc na skupionego na drodze Louisa. - Carley jest najsłodszym dzieckiem na świecie. Widać, że strasznie cię kocha.
Przy pożegnaniu chłopaka z dziewczynką, samej chciało mi się płakać. Mała przytulała się mocno do niego, zaciskając w małych piąstkach jego koszulkę, podczas gdy on jeździł swoimi wielkimi dłońmi po jej pleckach, obiecując, że za niedługo przyjdzie i weźmie ją na cały weekend do domu. Tylko to pocieszyło, płaczącą Carley.

- Ale na pewno psyjdzies? - zapytała cichym głosem, nadal mocno przytulając chłopaka. Po wzroku jakim patrzyła na niego, można było zauważyć, jak bardzo jest niepewna, i jak bardzo by chciała, aby Louis nigdzie nie odchodził.
- Oczywiście, że tak. Zawsze przychodzę. Następnym razem też przyjedziemy po ciebie z Faith i pójdziemy do mnie do domu. Barbara na pewno się zgodzi, żebyś została na całą sobotę i niedzielę. Wtedy spędzimy trochę więcej czasu razem. Dobrze?
- Naplawdę? - jej niebieskie oczka zaświeciły się - Kofiam cię Juji.
Chłopak westchnął, po czym pocałował ją w czoło, mówiąc coś na ucho. Zaraz po tym postawił małą na podłodze, a ona stała w miejscu razem z Barbarą i machała nam, gdy wychodziliśmy z budynku.

- Tak, bardzo fajnie. A najbardziej podobała mi się ta część gdy siedzieliśmy na ławce. - Zaśmiał się przenosząc na mnie wzrok.
- Tak tak, dokładnie Louis. Kiedy się znowu zobaczymy? - Zapytałam, widząc, że już powoli dojeżdżamy do szkoły, przy której zostawiłam swój samochód
- Stęskniłaś się za mną, co? - na jego twarzy zagościł szeroki uśmiech/ - Nie wiem kiedy. Jutro umówiłem się z chłopakami na boisku, ale jeśli chcesz możesz jechać ze mną i popatrzyć na wspaniałego Louisa Tomlinsona zdobywającego gole.
Wywróciłam oczami, odpinając pas.
- Nie, dzięki. Mimo wszystko mam lepsze zajęcia od patrzenia na biegających za piłką idiotów.
- Biegających za piłką idiotów? - chłopak zatrzymał się przy szkole i spojrzał na mnie marszcząc brwi. - Gdyby nie to, że dopiero się pogodziliśmy, to powiedziałbym co myślę na temat tych całych waszych zakupów.
- No nie ważne już - wzruszyłam ramionami - umówimy się jeszcze jakoś.
Uśmiechnęłam się do chłopaka, po czym otworzyłam drzwi z zamiarem wyjścia. Gdy byłam już temu bliska, poczułam jak chłopak łapie mnie za ramię i okręca w swoim kierunku.
- Nie pożegnasz się już?
Nie czekając na moją reakcję, drugą ręką odpiął swój pas, nachylił się i pocałował mnie. Ku mojemu zaskoczeniu, tym razem nie cmoknął mnie jak zawsze w policzek, a w usta. Nie powiem, żebym narzekała z tego powodu.
- Do zobaczenia Louis.
- Mam nadzieję, że tym razem zadzwonisz do mnie, Osiołku. Nie trzymaj mnie już nigdy w takiej niepewności.

Nie sądzę, żeby sporo osób przeczytało całą tę notkę, gdyż będzie ona wyjątkowo długa. Co do tego rozdziału. Tak, wiem, jest krótki. Szczerze, szybko skończyłam go pisać w sobotę (około 16 już był gotowy). Dodałabym go wczoraj, ale Asia dopiero dzisiaj wróciła z nart i musiała sprawdzić ten rozdział. Po prostu napisałam już wszystko co chciałam i nie miałam pomysłu, co jeszcze mogę dodać. Wiem też, ze ten rozdział nie powala na kolana mimo iż musieliście czekać na niego tak długo. Mogę Wam za to powiedzieć, ze kolejny będzie dużo dłuższy i dużo ciekawszy.
Strasznie dziękuję osobom, które czekały na kolejny rozdział, rozumiejąc czemu nie ma go tak długo. Jestem teraz w trzeciej gimnazjum więc oczywiste, że są przygotowania do egzaminów. Przez ostatnie trzy tygodnie miałam cały czas jakieś sprawdziany, kartkówki. Oprócz tego miałam, próbny egzamin ustny z niemieckiego, na który przygotowywałam się dwa weekendy. Jakoś w zeszłym tygodni ktoś napisał, że myśli, że już nigdy nie będzie rozdziału. Odpisałam:
"Oczywiście, że będzie! Po prostu ostatnio nie mialam w ogóle czasu. Dopiero w piątek będę miała czas sie zabiore zapisanie. Postaram skie dodać w ten weekend ale nic nie obiecuję.
Przepraszam, ze juz tak długo czekacie ale mam strasznie duzo nauki."
Ostatecznie nie udało mi się dodać w tamten weekend, ponieważ przyjechała do mnie przyjaciółka. I wtedy zaczęły lecieć komentarze:

"Kurwa ile można czekać !? Rozumiem że nie masz czasu też chodzisz do szkoły ale kurwa no jak byś poświęciła codziennie pół godziny i popisała to chyba nic by się nie stało albo chociaż usiądź jednego dnia i 2/3godzinki poświęć temu opowiadaniu ! Mnie już szlak trafia bo codziennie wchodzę mam nadzieje że pojawi się rozdział i co ? I guwno nie ma ! To może napisz jakąś informację kiedy się pojawi dalszy ciąg !"

Już widzę jaki świetny byłby ten rozdział gdybym codziennie pisała po 15 minut. Jakbyś weszła na aska mogłabyś zobaczyć, ze cały czas piszę o nowym rozdziale.

"SZYBCIEJ, bo przestanę czytac!!!!!!! Wchodzę tu codziennie i nic!!!! Grrrrrrr:("

No to przestań. Przynajmniej nie będę się wkurwiać przez takie komentarze :)

"Hej,
Nie chce wyjść na niecierpliwą ale czytelniczki czekają na 22 rozdział już 2 tygodnie i doczekać się nie można. Rozumiem. Wykłady czy tam inna nauka. Sama wracam późno do domu. Ale obiecałas, że dodasz w weekend. Już po weekendzie a rozdziału brak. Nie chce nikogo urazić ale jakbyś posiedziala przez te 2 tygodnie po e15 minut napisała trochę rozdziału nic by się nie stało." - Alice Spirence

A więc, Alice Spirence. Albo ze mną jest już coś nie tak, albo po prostu Ty sobie wymyśliłaś to, że obiecałam, że dodam w weekend. Nie wnikam.
Oczywiście to nie wszystko. Było jeszcze sporo wiadomości podobnej treści na asku. Przepraszam, ale jeśli nie potraficie zrozumieć tego, że i ja i Asia mamy naukę, rodziny, przyjaciół i nasze życie nie polega tylko na pisaniu tego ff, to my wcale Was nie zmuszamy do czytania Furious.
Tak jak pisałam na początku dziękuję strasznie czytelniczkom, które pisały, że będą czekać tyle ile będą musiały, które życzyły nam powodzenia w szkole.
Kochamy Was.
Taka sytuacja jak teraz na pewno się jeszcze powtórzy. Wiele ff dodaje normalnie rozdziały raz na miesiąc, lub raz na dwa miesiące, więc myślę, że nie macie na co, aż tak narzekać.

Jeśli chodzi o konkurs, to już za chwilkę opublikujemy post z zwiastunem, który wygrał i ustawimy zwycięski szablon.

Kochamy Was i dziękujemy za cierpliwość!

155 komentarzy :

 1. Jezu, cudowny rozdział :* Louis i Faith są świetni ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak bardzo kocham każdy rozdział, że nawet Sobie tego nie wyobrażacie ^^
  Jeeezuniu, chciałabym żeby Louis był zawsze taki kochany <3 Miód na me serce ^^
  Czekam z niecierpliwością na kolejny !!!
  Pozdrawiam gorrrrrąco ^^
  Horanowa ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Carley tak bardzo przypomina mi moją kuzynkę. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Awwwwwww
  Tak się cieszę, że dodałyście rozdział ;3
  to zrozumiałe, że są egzaminy i brak czasu..
  nie przejmujcie się i piszcie nexta (xd)
  nie chcę wyjść na niecierpliwą hahah, ale kocham to opo i Was <3
  pozdrawiam xx
  ~Amy Hope ^^

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny rozdział. Rozumiem co czujesz Kiedy pojawiają się takie komentarze. Trzymaj się . :-*

  OdpowiedzUsuń
 6. nie przejmujcie się hejtami :) normalni ludzie rozumieją że macie szkołę,naukę,rodzinę,przyjaciół więc się nie martwcie
  rozdział jest przeuroczy ♥ czekam na następny xx
  i ogólnie to powodzenia w szkole,itd. też jestem teraz w 3g więc wiem jak to jest :D we wtorek zaczynam pisać egzaminy próbne i strasznie się boję ._.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powodzenia w egzaminach! xx

   Usuń
 7. ♥♥♥
  To było cudowne *.*♥*.*♥*.*♥*.*♥*.*
  Uwielbiam kiedy Louis jest taki słodki *.* *.* *.*
  Już nie mogę doczekać się następnego ;**

  OdpowiedzUsuń
 8. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak się ucieszyłam, kiedy zobaczyłam, że rozdział już jest mfdkjkjdrekj jak zwykle fantastyczny, nie mogę się doczekać kolejnego! *-* i nie przejmujcie się takimi komentarzami jakie zacytowałaś. Doskonale cię rozumiem, jednak niestety inni nie umieją pojąć faktu, że macie prywatne życie.. Smutne.. No nic, pozdrawiam i życzę weny! <3

  OdpowiedzUsuń
 9. Jejciu ! *-*
  To jest takie cudowne!!! Zazdroszczę wam talentu kurczę :)
  No po prostu mi brak słów !<33


  http://tobelovedisitsomuch.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Tez teraz mam egazaminy probne, zycze pwoodzenia x

  OdpowiedzUsuń
 11. cudowny. Cały czas jak go czytałam to uśmiechałam się. Jest taki niesamowity.
  Czekam na nn <3
  Ps. Nie przejmujcie sie hejtami i tym że czytelnicy odejdą bo pewnie by tego nie zrobili, to ff jest za dobre, a jeżeli już to oznacza że nie byli prawdziwymi czytelnikami. Bo ci prawdziwi zostaną do końca. (ja również) Kocham Was <3

  OdpowiedzUsuń
 12. awww, uroczy rozdział : ) x spokojnie dziewczyny, nie przejmujcie się tymi komentarzami. niektórzy po prostu nie potrafią zrozumieć tego, że ktoś nie żyje jedynie internetem. również jestem w 3 klasie, więc w sumie doskonale wiem o co wam chodzi. do następnego! <3 @herokinka

  OdpowiedzUsuń
 13. kocham to <3
  powodzenia na egzaminach!

  OdpowiedzUsuń
 14. Rozdział per-fect
  W takich sytuacjach jak ta można się dowiedzieć kto jest prawdziwym czytelnikiem, i który rozumie to, że wasze życie nie opiera się głównie na ff. Tak jak pisałam na asku sama jestem w 3 gimnazjum i wiem jak jest ciężko
  A tak pozatym za tydzień próbne strasznie się boję, że coś pójdzie nie tak
  A tak wgl życzę wam powodzenia i dalszej weny/Gabriela:*

  OdpowiedzUsuń
 15. Mi tam nie przeszkadza to ile trzeba czekać, no bo na Dark'a czekałam 2 msc...
  No ale nie od tym tu mowa tylko o Furious ;)
  _________________________________________________
  kC :* KOCHAM WAS ;)

  OdpowiedzUsuń
 16. Nie przejmujcie się takim nie dorosłymi komentarzami :D Wiem że macie nauke i wasz zycie nie polega na pisaniu ff macie swoje prywatne życie :D świetny rozdział :D

  OdpowiedzUsuń
 17. Ten rozdzial byl taki slodki. I ten pocałunek na lawce. Nie wiem co mam jeszcze dodac. Nie będę się bardzo rozpisywać, bo wy wiecie ze to ff jest swietne. Nie przejmujcie się hejtami, prawdziwi czytelnicy poczekają i nie będą mieli wam za zle. Tylko jedna prosba, tak jak napisalas ze Asia dopiero dzisiaj wrocila, wiec informujcie o takich rzeczach, a mysle ze komentarzy typu 'kiedy next' będzie mniej. Pozdrawiam i zycze powodzenia na egzaminach.

  OdpowiedzUsuń
 18. OMG! Ten rozdział jest świetny, niesamowity... ! *.*
  Już nie mogę się doczekać następnych rozdziałów! :))
  Kocham te FF ! < 333
  Dołączam się do tych czytelniczek, będę czekała tyle ile będzie trzeba xx

  OdpowiedzUsuń
 19. przeczytałam całą Twoją notkę i powiem Ci, że ja tam zawsze jestem zła, kiedy dodajecie rozdziały XD bo zawsze mam się uczyć, wchodzę sprawdzić tylko na chwilę bloggera i patrze - nowy rozdział Furiousa. I wtedy mam dylemat - lekcje czy Furious, lekcje czy Furious, lekcje czy Furious. I tak wybieram zawsze Louisa, co zabiera mi 10 minut z życia. XD a potem nie mogę się zabrać do lekcji, bo przeżywam XD

  OdpowiedzUsuń
 20. ja będę czekać tyle ile będzie trzeba bo uwielbiam ten blog. On jest po prostu super. Ale też się trochę wkurzam kiedy od 3 tygodni wchodzę i nic nie ma ale cię rozumiem i nędzę czekała i czytała do końca! Pozdrawiam =]

  OdpowiedzUsuń
 21. awwwh Carley i Lou jkahskjdahskd *- *
  Lou i Faith = ♥
  rozdział zajebisty ! ;*
  powodzenia w egzaminach :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Faith chce chcecie dzieci z Louisem :3 jak słodko
  A co do tych chińskich komentarzy to się nie przejmujcie bo bowiem jak jest, takie coś piszą tylko osoby które nigdy nie pisały własnego boga i niewiedzą że czasami nie się weny, czasu czyli nawet ochoty -,- więc się nie przejmujcie bo na pewno znajdą się takie osoby które zaczekają <3
  Ale się rozpisalam xd czekam na następny
  Weny

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. * Faith chce mieć dzieci...
   *a co do tych chamskich
   *nie ma się weny, czasu czy ochoty
   Sorry za błędy ale jestem na telefonie

   Usuń
 23. Awwww, jak słodko *_* Miałam się iść uczyć biologii, a tu nowy rozdział. Teraz sie nie skupie ;c Nie przejmujcie się hejtami. Powodzenia w szkole, nie stresuj się tak egzaminami nie sa takie straszne :)

  OdpowiedzUsuń
 24. Ci którzy tak wam pisali chyba powinni wziąć lekcje kultury, ale mniejsza o to. Niech oni zaczną piać opowiadanie i za razem chodzić do szkoły, mieć czas dla przyjaciół i rodziny, i potem dopiero niech krytykują innych. Nie którzy są zrąbani.
  A co do rozdziału jest cudowny, świetny i niesamowity. Louis był taki słodki i po prostu ten rozdział był przesłodki. Uwielbiam go.
  Ps. Życzę weny i czekam na nn...
  Ps2. Dodawajcie w swoim tempie i pamiętajcie ja będę czekać choćby 3 miesiące ;****

  OdpowiedzUsuń
 25. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 26. nie słuchaj sie ich. gówno one wiedzą. przede wszystkim to Wam ma sie podobac rozdział, i jesli są cierpliwymi , wiernymi czytelniczkami , poczekają.
  ja Cię naprawde rozumiem, serio. sama ma mnóstwo nauki, jak tylko moge wchodze na blogi i czytam. więc nie przejmuj sie nimi, i rób co uważasz za słuszne.
  co do tego rozdziału to bardzo mi sie podoba. napisałaś, że w nastepnym będzie coś ciekawszego.. w takim razie, tamte dziewczyny nie dadzą wam spokoju xD serio, śmieszą mnie taki osoby jak one xD
  aww, ciesze sie że go pocałowała. cos z tą dziewczynką będzie, oj będzie xD
  jak słodko wyobrazić sobie Furiosa z takim małym szkrabem :)
  pozdrawiam xx

  Klaudia CityLondon

  OdpowiedzUsuń
 27. To, że jest krótki nie oznacza, że nie jest świetny! Uważam, że jest to jeden ze slodszych rozdziałów. Mała jest taka kochana. Rozumiem bardzo Cie co do takich komentarzy. Są bardzo wkurzajace. Ja mogę czekać naprawdę długo na każdy rozdzial ponieważ każdy jest wyjątkowy. W ogóle ten ff jest genialny:*

  OdpowiedzUsuń
 28. Szczerze się jak jakaś idiotka do komputera. Rozdział cudowny :) Opłacało się czekać. Nie ma co się martwić takimi głupimi komentarzami. Przecież blog , to nie życie :) Cóż , mogę jedynie życzyć powodzenia w egzaminach , oraz wyczekiwać kolejnego cudnego rozdziału.
  Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 29. Rozdział słodki <3 bardzo lubie takiego kochanego Louisa zwłaszcza przy tej małej dziewczynce <3 ajflasjfa bardzo podoba mi sie jak piszecie :) życze powodzenia w szkole na egazminach i wg :) nie mogę sie doczekać kolejnego rozdziału mam nadzieje że będziesie Lou ścigać <3
  @Wiktori1D

  OdpowiedzUsuń
 30. Ten rozdział jest taki uroczy *_*
  Kurcze oni zachowują się jak para, a z tego co można wywnioskować po waszym asku to ani Lou ani Faith nie za bardzo chcą być ze sobą.
  Cieszę się, że akcja nie rozkręca się za szybko, w większości ff w 22 rozdziale już są po wszystkich możliwych intymnych momentach, a tu takie pozytywne zaskoczenie, że wszystko dzieje się tak realnie, wszystko w swoim czasie. :D
  Kochane komentarzami się nie przejmujcie, bo osoby ktore je pisza prawdopodobnie nie mają co zrobić ze swoim wolnym czasem. Ciekawa jestem co by się dzialo gdybyscie dodawały raz na miesiac/półtora tak jak na przykład Dark.
  Dla mnie idealnie jest raz na tydzień/ dwa tygodnie.
  Dziękuję za rozdział i życzę weny, czasu i więcej zrozumienia ze strony czytelników.
  Pozdrawiam @sosadsadsad

  OdpowiedzUsuń
 31. Uroczy! Cudowny! Wspaniały! <3 ~@heroineNialler

  OdpowiedzUsuń
 32. Pomimo, że rozdział był krótki to i tak warto było czekać. Będę czekać na kolejny i nie przejmujcie się tymi komentarzami typu "Kiedy kolejny". te osoby niech same coś zaczną pisać a nie tylko wymagać od innych.
  Pozdrawiam, powodzenia w szkole i weny :*
  PS: Śliczny szablon tylko, że tam gdzie są linki nic nie widać :// a przynajmniej u mnie.

  OdpowiedzUsuń
 33. Yay ! Rozdział jest meeeeeeeega słodki *-* Aż się rozpłynęłam :D

  OdpowiedzUsuń
 34. awww świetny rozdział, jak zwykle z resztą! doskonale wiem jakie to uczucie gdy ludzie cię poganiają, więc rozumiem Was w 100%. nie ma nic gorszego niż ponaglanie i rozdziały na siłę.... mimo, że też nie mogłam się doczekać 22, to nie przeszkadzało mi to aż tak, bo ten rozdział zdecydowanie był wart czekania i zmiękczył moje serce, naprawdę po prostu nadal mam banana na ryju :D
  akcja na ławce, 'juji', pożegnanie, wszystko jest perfekcyjne :)
  zastanawiam się czy wciąż szukacie kogoś kto robi zwiastuny... jak tak z chęcią pomogę! ;)
  kocham Was, za to że prowadzicie to opowiadanie, bo moim zdaniem jest to jedno z najlepszych, które czytałam (a czytałam naprawdę dużo)

  wiem, że pewnie nie macie czasu, ale w wolnej chwili zapraszam do siebie
  http://wordless-fanfiction.blogspot.com/ :) x
  #muchlove
  @DameHazza

  OdpowiedzUsuń
 35. Kocham <333 To tłumaczenia jest genialne ! ;33 Louis jest taki uroczy ;)) Faith poznaje prawdziwego Tomlinsona i to mi się podoba. Są naprawdę fajną parą. Pasują do siebie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. TO NIE JEST TŁUMACZENIE -.-

   Usuń
 36. Wspaniały <3

  OdpowiedzUsuń
 37. Może rozdział nie jest jakiś bardzo długi, ale opłacało się czekać. :) sama jestem w 3gim dlatego wiem ile masz nauki i bardzo dobrze Cię rozumiem. Jeżeli ktoś ma problemy to niech nie czyta i już. Jego wybór. Mnie bardzo podoba się rozdział. Życzę weny i powodzenia w nauce. <3 do następnego. <3
  @gleam_of_hope_

  OdpowiedzUsuń
 38. swietny rozdzial. mimo, ze krotki to i tak mnie zaczarował :) ma w sobie jakis urok, chyba :) x nie moge sie doczekac kolejnego wpisu ;) nie przejmujcie sie hejtami. osoby, które to hejtują nigdy nie miały do czynienia z pisaniem bloga i nie wiedza jak to jest. Po za tym, gdybyscie codziennie dodawaly rozdzialy, predzej czy pozniej opowiadanie by sie wypalilo, przez brak weny, a wy popadlybyscie w monotonię, co dnia zmuszając się do pisania. A wtedy nie czerpalybyscie z tego takiej przyjemnosci :) zadowolone autorki, zadowoleni czytelnicy! X A takie dluzsze przerwy bywają potrzebne, chociazby po to, by moc "zatesknic" za opowiadaniem, lub miec czas na rozmyslanie co bedzie dalej :) bezmózgi są , były i będą. nie mamy szans z idiotami, mają przewagę liczebną :/ tak więc głowa do góry, dziewczyny! jestescie swietne, a to opowiadanie z kazdym rozdzialem ciekawsze :) my rowniez was kochamy! <3 pozdrawiam was cieplutko i zycze dobrej nocki ^^ :) @_xoxo_shawty_

  OdpowiedzUsuń
 39. Fajny rozdział. Podoba mi się taki słodki Lou. Dzisiaj weszłam po raz pierwszy i tak mnie to wciągnęło że przeczytałam wszystkie 22. I muszę ci powiedzieć że sposób w jaki opisujesz Lou w którym jestem zakochana jest słodki. Podoba mi się jak piszesz. Liczę na to że następny rozdział pojawi się niedługo chodż będę czekała ile będzie trzeba. Powodzenia na egzaminach.
  Ps: Ja jestem dopiero w 6 klasie ale boje się egzaminu 6-sto klasisty!!!!
  Pa kochanie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale z ciebie lezba: ,,Pa kochanie!" -Żal mi cb. I do tego chwalisz te żałosne opowiadania. Lol! A jak byś nie wiedziała to Sroulis jest brzydki jak gówno!!!!

   Usuń
  2. To że napisałam do niej kochanie nie oznacza że jestem lezbijką. A jeśli je i mnie obrażasz to po co tu wogóle zaglądasz. I jak ty to robisz że zdążyłam napisać komentarz a ty już mi odpowiedziałaś. Serce-jeśli nie jesteś Directioners to po co tu zaglądasz?
   Ps: Lou jest bardzo przystojny. A jak byś nadal myślała że jestem lezbijką to masz tam fragment:,,w jaki sposôb opowiadasz o Lou w którym jestem ZAKOCHANA" Możesz mnie obrażać ale ja zdania nie zmienie.

   Usuń
  3. Myślisz, że jak będziesz pisała takie hejty z anonima to, że będziesz fajna ?!
   Coś ci powiem nie jesteś ani fajna tylko mega żałosna !
   @JustynaJanik3

   Usuń
  4. Oj tam,oj tam już się nie złość. Chodż powiem że ta twoja złość mnie podnieca. Podoba mi się to!!! Awww...
   A ten twój Lou jest pedałem tak jak i ten Karry. Pragnę cię teraz pocałować tu i ówdzie. Co ty na to???

   Usuń
  5. Ja pierd... Co ty mi napisałaś???!!! Mam nadzieję że to tylko głupie zarty. Ja nie jestem lezbijką a zresztą nie o tym tu się pisze. Tu są komentarze co do opowiadania a nie takich bzdur.
   Directionerka Wiki

   Usuń
  6. Nie żebym coś miała do wieku czytelniczek, ale PODSTAWÓWKA ZAMKNĄĆ TWARZE ALBO IŚĆ HEJCIĆ GDZIE INDZIEJ.
   Nie zaniżajcie poziomu czytających, proszę Was, kociaki.

   Usuń
  7. O kur*wa! Ogarnij się dziecko!jest w 6 klasie i co? ! Ja też jestem ... I?
   Boze ....
   Jak ja uwielbiam kłótnie w komentarzach ....

   Usuń
  8. Hej,dzięki za wsparcie Ola. A co do tego wyżej od anonima to skoro dzieciom nie wolno tu zaglądać to zamknij bloga anonimku,weż smoczka i kładż się spač!!!
   Ps: ja też piszę bloga. Jak coś to nazywa się Louiskowa Tomlinsonkowa. Możesz zajrzeč jak będziesz miała czas i skomentować,ok?
   I powodzenia na egzaminach.
   Wiki

   Usuń
  9. Hej laska. Znowu tu jesteś. Twoja przyjaciółka z wczoraj...
   Awwwwww. Pati

   Usuń
  10. Spadaj!!! A ty skąd tu się wzięłaś co?! Do szkoły nie chodzisz? Ja dziś żle sié czuje i nie poszłam,sama siedzę w domu więc postanowiłam tu zajrzeć ale ciebie to się tu nie spodziewałam!!! Czego chcesz????

   Usuń
  11. Też mi cię miło widzieć kotek. I przedstawię ci siè. Jestem Patryk. Specialnie udawałem dziewczynę.Ja nie poszłem do szkoły bo dziś mi sie nie chciało. A co do tego czego chcę to ciebie kotek. Mogé przyjść i cię rozgrzać. Aww... Chyba wiesz co mam na myśli?

   Usuń
  12. O tak! Jesteś chłopakiem ? Chyba z wyglądu ....
   Załoze się, że masz 7 góra 9 lat ...

   Usuń
  13. No. Ja też tak myślę Ola. A tak wogóle to niby Patryczku,możesz się ode mnie odwalić bo mam cię dosyć. A z tobą Olcia fajnie się koresponduje. A ty prowadzisz bloga bo ja tak? I jak tak to o czym? Do usłyszenia. Pa
   Wiki.

   Usuń
  14. Tsaaa. Prowadzę, ale to nie reklamy blogow -,-
   I to wygląda jakby jedna osoba się sama kłócila ...
   Ja miałam 3 klasie tego typu kłótnie x

   Usuń
  15. Wiem co czujesz. Na moim blogu taka jedna dziewczyna udawała kilka ,,fanek mojego bloga" a co się póżniej okazało to była taka jedna z mojej klasy która starała się zrobić mi na złość. Takie rzeczy są żałosne. Jeju. Nie mogę się doczekać nexta Furiousa. Będę czekać ile trzeba,ale chciała bym już niedługo go przeczytać. A co do reklam blogôw to ja nic nie reklamuje. Po prostu staram się odwiedzić jak najwięcej różnych blogów. Twojego też bym chciała. Jak napisałam coś nie tak to przepraszam...
   Wiki...

   Usuń
  16. Patryk, nie poszłeś do szkoły, powiadasz? :* miał

   Usuń
  17. To jest chore . Zabronisz 6 klasistce wejść na bloga? Aha ...

   Usuń
  18. A że niby kto jakiejś 6 klasistce na bloga zabrania zaglądać? Bo ja nie kumam. Aga Styles-Horan

   Usuń
  19. La,la. Kto to? To ja! Toffam. Patryk. A coś tu nam Wiki nie odpisuje?

   Usuń
 40. Rozdział boski !! Czekam nn ;d
  Xoxo JustynaJanik3

  OdpowiedzUsuń
 41. Odpowiedzi
  1. Hej jak jeszcze jesteś to przeczytaj ten dialog między mną-Wiki i tą wariatką i powiedz od razu co o niej sądzisz. Błagam

   Usuń
  2. HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

   Usuń
 42. Szkoda, że krótki, no ale... te testy wcale nie są straszne. ;) Podejdź na luzie i nie będziesz miała żadnego problemu.

  OdpowiedzUsuń
 43. Rozdział jest taki słodziachny że warto było czekać *.* kocham was obie za tego bloga ♥ pozdrawiam @yolarreh

  OdpowiedzUsuń
 44. Świetne<3 Wal hejterów..Nie chcą niech nie czytają. Ja wiem jak się czujesz bo jestem w szóstej klasie też mam egzaminy.Choć ty masz pewnie o 100% trudniejsze.Jeszcze raz Niech hejterzy się walą, a wy róbcie swoje bo świetnie piszecie <3

  OdpowiedzUsuń
 45. no wreeeeszcie! 3 tygodnie to zdecydowanie za długo, ale rozumiem, szkoła :) mam nadzieję, że kolejny będzie szybciej. a co do tego, podobał mi się. może dupy nie urywa ale fajny, taki aww ♥

  OdpowiedzUsuń
 46. Tak racja, długo nie było. Ale każdy ma życie prywatne.
  Rozdział mimo iż krótki to mega.
  Powodzenia w pisaniu, czekam na nast.

  Kocham was

  @lovetheysay95

  OdpowiedzUsuń
 47. Jeśli myślisz że długo nie dodajesz rozdziału to się mylisz niekiedy na jeden rozdział czeka się po kilka miesięcy np. w takim Darku ale i tak się czeka bo co? I tak nic nie zdziałamy hejtując autorkę czy tłumaczkę a poza tym im więcej się czeka dym rozdział się milej czyta. Nie ukrywam że fajnie jest jak rozdziały są częściej, ale szkoła fajna nie jest i trzeba siedzieć godzinami nad tym wszystkim. Samej siebie nie wyobrażam sobie w trzeciej klasie, biorąc pod uwagę że już mam dość, więc jestem wam obu bardzo wdzięczna i podziwiam że jesteście w stanie znaleźć chodź trochę czasu na napisanie rozdziału. Bardzo dziękuję. A co do rozdziału to pomimo że nie jest długi jest bardzo fajnym rozdziałem i miło się czyta. Pozdrawiam i życzę powodzenie w szkole. xx @f_u_r_i_o_u_s

  OdpowiedzUsuń
 48. Znam to uczucie, te hejty i to wszystko. Masakra, czuje się wtedy tak okropnie ;(
  Rozdział niezły, w sumie nic się takiego nie działo, ale ważne, że jest! ;)
  Czekam na następny ;)

  OdpowiedzUsuń
 49. Rozdział jest świetny! Już nie mogę doczekać się nn! :) xx @PollKlaudia

  OdpowiedzUsuń
 50. przywieść? światkiem? serio?
  rozdział świetny, fakt, ale ortografia, to nie trucizna i po zapoznaniu się z nią,
  nic Ci się nie stanie :)) zapewniam Cię.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy chyba może popełnić jakieś błędy. Czasami nawet podczas sprawdzania ich nie zauważamy lol
   To jest naprawdę denerwującezże częsc z Was potrafi tylko krytykować.
   Uwierz, że nie mamy szczególnych problemów z ortografią a te błędy wynikaja z szybkości pisania i niedokładnego sprawdnnia.
   Jutro, jak nie będę zmęczona przeczytam caly rozdzial i poprawie wszystkie błędy.

   Usuń
  2. Nie wiem czego ten anonim chce ??? Są błędy ale chyba da się zrozumieć tekst ?? LOL -.- ...

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  4. Serio? Błędy? No proszę Cię
   ..Ja więcej błędów bym napisała w 5 zdaniach niż ona w rozdziale xxxx

   Usuń
  5. tylko wyobraźcie sobie, że dzięki takim błędom w opowiadaniach, które czytacie, sami je później robicie. I nie rozumiem, o co autorka się tak spięła, skoro przecież każdy może popełnić jakieś błędy...
   Trochę samokrytyki...

   Usuń
  6. Jest udowodnione naukowo, że humaniści nie widzą swoich błędów - żadnych.:D

   Usuń
 51. Ja cię rozumiem...Macie naukę i własne życie... ale jak widać niektórzy nie mogą tego pojąć....fakt czeka się trochę długo, ale potem w nagrodę za cierpliwość dostaje się FANTASTYCZNY rozdział...nie wiem dlaczego ludzie nie mogą poczekać tego tygodnia, dwóch czy tam trzech... Macie ważniejsze sprawy na głowie więc po co zaraz te nerwy? Wiem coś o tym bo sama prowadzę bloga ... A jak nie rozumieją co to znaczy brak czasu i weny to niech sami zaczną pisać to się przekonają...pozdrawiam i życzę szczęścia :)

  OdpowiedzUsuń
 52. co do rozdziału świetny jak zwykle. a co do ludzi co piszą takie idiotyzmy jak wyzej to powiem pare słów. DEBILE DO JASNEJ CHOLERY TO ONE NAM I TAK POŚWIĘCAJĄ CZAS ŻEBY COS NAPISAĆ A WY JESZCZE KURWA PROBLEMY MACIE. ROZUMIEM , TEŻ CZEKAŁAM , TEŻ SIE NIECIERPLIWILAM ALE BEZ PRZESADY. ONE TEŻ MAJA SZKOLE , ŻYCIE PRYWATNE ITD. ROWIE DOBRZE MOGŁYBY CAŁKOWICIE PRZESTAC WIEC .

  OdpowiedzUsuń
 53. Świetny, jak zawsze w twoim wykonaniu :) było warto czekać ;)

  OdpowiedzUsuń
 54. Na wstępie: nie ważne,że rozdział jest krótki.Ważne,że jest :> Ogólnie fajnie wyszedł i super,że Faith pogodziła się z Louisem <3 Rozumiem,że nie macie czasu przez naukę,dlatego was nie pospieszam i cierpliwie czekam na każdy rozdział.Nie ma sensu hejtować autorki ff ,bo rozdział się od tego nie doda,a i przykrość się sprawi autorkom.Takie jest moje zdanie na ten temat.Czekam na next(tyle ile będzie trzeba) :D

  OdpowiedzUsuń
 55. Fakt, moze nie powala na kolana, ale jestem wdzięczna, ze w ogóle sie pojawil :) Zycze dużo weny i zapewniam, ze niewazne kiedy pojawi sie 23 ja i inne fanki Furiousa bedziemy czekac tyle, ile trzeba. Buziaczki xx

  OdpowiedzUsuń
 56. W 100% rozumiemy kochanie

  rozdział cudowny xxx

  OdpowiedzUsuń
 57. Awwwww kocham naprawdę świetny rozdział i czekam na następny :3

  OdpowiedzUsuń
 58. Woow. cudowny *-*
  Mi na twoim miejscu nawet nie chciało by mi sie czytać takich dennych komentarzy więc i za to cie podziwiam ponadto nie pojmuję dlaczego ci ludzie nie rozumieją że ty też masz swoje życie i nie żyjesz tylko tym ff . Racja że inne ff dodają rzadziej więc i za to ci bardzo dziękuje! Odwalasz na tym blogu kawał dobrej roboty i życzę ci aby szło tak dalej i zeby te denne hejty na cb nie wpłynęły.
  @MyBooBear_xx ( dziękuje że mnie informujesz )

  OdpowiedzUsuń
 59. UWIELBIAM TO! <33

  OdpowiedzUsuń
 60. Nie przejmujcie się takimi głupimi komentarzami, ludzie powinni zrozumieć że macie własne życie które nie polega tylko na pisaniu ff. Sama jestem w 3 gim i wiem jak to jest, też nie mam na nic czasu. I tak często dodajecie rozdziały. Tak btw to rozdział jest cudowny! Popłakałam się przy scenie Carly z Lou :') idealny ojciec ♡ dziękuję że piszesz furious bo to jedno z najlepszych ff jakie czytałam i naprawdę świetnie piszesz :) czekam na następny xx
  @awwmyboobear

  OdpowiedzUsuń
 61. Kocham . Czekam na następny . A co do tych komentarzy , nie przejmuj się nimi .♥

  OdpowiedzUsuń
 62. Uwielbiam ciebie i to opowiadanie *.*

  OdpowiedzUsuń
 63. Aaaaaaa kocham *____* Rozdział świetny jak zawsze. Rozumiem, że macie naukę i wgl. Nic się nie stało, że musiałyśmy czekać. Ale opłacało się. Pozdrawiam i życzę powodzenia w szkole :*

  OdpowiedzUsuń
 64. hej kochane rozdzial boski czekałam nie cierpliwie ale sie doczekała bo was wpełni rozumiem nie przejmujcie sie nimi bo nie warto mam nadzieje ze dobrze napisalyscie próbne egzaminy czekam cierpliwie na nastepny

  OdpowiedzUsuń
 65. Wspaniały :)
  Czekam na następny i powodzenia w szkole x
  @planetkaro

  OdpowiedzUsuń
 66. Noha jebie oagarnijcie... one tez naja szjile nauke itp.. ich zycie nie polega tylko na tym ff nie podoba sie ze rozdzialy sa w sporawych odstepach czasowych to wypierdalac. Prawdziwe czytelniczki rozumieja i poczekaja ile bedzie trzeba. A co do autorek to nie przejmujcie siw tymi jebanymi hejtami tlumaczycie świetnie a to najważniejsze. .......SORKA ZA BŁĘDY PISZE NA TELE ; (czekam wytrwale na nexxty ;♥♥♥♥♥♥♥♥ cudooiwny rozdzial♥♥♥♥♥♥♥♥ xxkiniaxx

  OdpowiedzUsuń
 67. Ha! A ja przeczytałam całą notkę :) Zawsze czytam. Mimo iż nie było długo rozdziału JA nie przestanę czytać tak świetnego opowiadania. Szkoda po prostu ;) Fajny rozdział i czekam z CIERPLIWOŚCIĄ na nn <3
  Pozdrawiam i weny życzę :*
  RiDa

  OdpowiedzUsuń
 68. Rozdział jak zwykle świetny fakt troche krótki, ale i tak warto było czekać nawet te dwa tygodnie. To przecież ludzka rzeczy nie mieć czasu. Podziwiam was, bo pomimo braku czasy nawału nauki i obowiązków udaje wam się pogodzić to wszystko z ff. ;) Czekam na next (może być nawet za miesiąc ;P).

  OdpowiedzUsuń
 69. Świetny rozdział. :3 Trochę krótki ale jest :3.
  Rozumiem Cię doskonale. Sama jestem w 3 gimnazjum i egzamin tuż tuż i jest mega dużo nauki. Rozumiem i rzeczą naturalną jest, że nie zawsze jest czas. Przecież ani ty ani Asia nie żyjecie tylko pisaniem bloga. Macie swoje życie i obowiązki. Ja mogę czekać. Ważne, że rozdział się pojawił. Dziękuję :3
  Życzę wam weny i czekam na następny rozdział <3 ; *

  OdpowiedzUsuń
 70. Muszę przyznać, że Wasz styl pisania jest dla mnie inspiracją : )
  Zapraszam wszystkich do mnie, gdzie dopiero zacznę pisać fanfiction : >

  OdpowiedzUsuń
 71. cudowny! *.* /_TommoKiss

  OdpowiedzUsuń
 72. Bardzo mi się podobał ten rozdział, był mega słodki :D Czekam na nexta oraz na zwiastun i trzymam za Was kciuki na testach :* Becia

  OdpowiedzUsuń
 73. Rozumiem cię znakomicie !! <3 I nigdy nie przestane czytać tego bloga. Nie ważne ile będę musiała na niego czekać. ^.^ Cudowny rozdział <3 Kocham was

  OdpowiedzUsuń
 74. Świetny rozdział, taki słoodki :)
  Na niektórych blogach rozdziały są dodawane o wiele rzadziej, więc się nie przejmujcie :)
  Będę czekać na rozdział nie ważne ile, liczy się to, aby Wam się podobał,a nie taki pisany 'po 15 minut dziennie' :)
  Trzymam kciuki za egzaminu i liczę na to samo z twojej strony xD ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A na moim blogu jest zajebiście. Dodaje prawie codziennie. Bo ja jestem górą,a one dnem!!!!

   Usuń
  2. Hej. Sorki,ale takich głupot się tu nie pisze. Skoro sądzisz,że jesteś najlepsza to po co oglądasz i czytasz czyjeś blogi. A skoro coś hejtujesz to się chociaż podpisuj. Bo hejtować anonimem jest żałośnie!!!
   Wiki

   Usuń
  3. Jesteś. taka per-fecto. jak woda w klozecie l-,- daj linka to skomrntuje -,- ;)

   Usuń
 75. Rozdział świetny jak zawsze <3
  nie przejmujcie się komentarzami, mimo iż w pewien sposób powinny być bardziej motywujące.. ;D :*

  OdpowiedzUsuń
 76. CUDOOOOOOO *U*

  OdpowiedzUsuń
 77. Super rozdział. Opłacało się tyle na niego czekać. A tymi komentarzami się nie przejmujcie ;)

  OdpowiedzUsuń
 78. MEGA *.* Już nie mogę się doczekać następnego ! Pozdrawiam. xx

  OdpowiedzUsuń
 79. Jeju cudowny *.*
  Opłacało się czekać na prawdę :)
  +przeczytałam całą notkę xd
  Piszcie dalej ff jest świetny nie mogę się doczekać następnego rozdziału
  Powodzenia w szkole :)

  OdpowiedzUsuń
 80. Meeeega poproszę o szybką kontynuacje xD czekam z niecierpliwością :*

  OdpowiedzUsuń
 81. Rozdział jest świetny i meeega kochany.. :D A tak w ogóle to nie martwcie się tymi durnymi komentarzami... dzieci nie mają już kogo hejtować... A jeśli ktoś naprawdę pokochał to opowiadania jak ja to ma w dupie czy będzie czekać tydzień czy 3 miesiące, bo według mnie warto :*

  OdpowiedzUsuń
 82. świetny ff kocham <3 ja również jestem w trzeciej klasie i wiem, że nie jest tak łatwo. Ciągle trzeba się uczyć na sprawdziany czasami poprawy. Ludzie uwierzcie być w 3 klasie gimbazjum to cholerna praca nad zadaniami czasami do 23:00 a gdzie nauka? Nie wiem jak u was ale dla mnie ważniejsza jest nauka... Więc dajcie dziewczynom spokój i ich tak nie hejtujcie ?!

  OdpowiedzUsuń
 83. Hej! Jestem nowa. Przeczytałam cały blog dzisiaj i uważam że jest wspaniały. Nie mogę się doczekać nexta no i przykro mi że dostałaś tyle hejtów. Ale trzymaj się i życzę weny. Pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
 84. Rozdzial krótki i jaak sama powiedzialas nie był ciekawy ale jednak Ten pocałunek na ławce i w samochodzie. Awww *-* oo boziu. Slodko.! Jednak nie chce żeby teraz tak od razu byli razem. Mam nadzieje ze macie jakieś plany żeby taak szybko nie stali się para. Czytam sporo opowiadan i zazwyczaj kończy się opowiadanie parenascie rozdziałów po tym jak zostają para lub zostają rodzicicami. Ale ufam że na tym blogu taak nie będzie. Wszystko jest takie slodziutkie i milutkie ale najfajniejsze sa klotniey. : D wiedz ze czekam na ostra kłótnie.! < 333. Aa co do notki przeczytalam i uwazam ze nie powinno się szanować osobę która pisze. Mam nadzieje ze ci się uda ogarnąć szkole i rozdziały będa częściej się pojawiac oczywiście nie nalegam. @smerfetka09

  OdpowiedzUsuń
 85. Super, fanie że doodałas <3 Nie przejmuj sie tymi komentarzami my i tak bedziemy czekac :> ;*

  OdpowiedzUsuń
 86. KOCHAM ten blog i uwielbiam ten rozdzial jest taki slodki czekam na nastepny rozdzial *________________*

  OdpowiedzUsuń
 87. hej skarby moje kochane! rozdział długo prze zemnie wyczekiwany i nie zawiodłam się na nim. może jest krótki ale zajebisty! nie martw się ludzie niektórzy są strasznie niecierpliwi, mam nadzieję że jednak nie przejmujesz się ego typu kom :)
  ja będę zawsze czekać tyle ile trzeba na kolejny rozdział!
  do następnego skarbyyyy xx

  OdpowiedzUsuń
 88. Rozumiem was bo też piszę bloga o 1D. Wasz ff jest per-fect. Kocham to jak piszecie. Jesteście moim wzorem do naśladowania. Chciałabym pisać tak jak wy. Życzę weny i powodzenia w szkole! Czekam na nn <3 nawet jak 23 rozdziału nie będzie przez miesiąc to i tak bd was czytać. Takie coś wciąga! Narkotyk normalnie! Uzależnić się można ! Będę czekać xx.

  OdpowiedzUsuń
 89. ojejuś kocham ♥ to jest takie awwww ♥ Tutaj bad Tommo ale jednak tadam kochany Tomlinson ♥ no świetne to jest ♥ Ja będę czekać ile trzeba, każdy chodzi do szkoły i nie na wszystko ma czas bo jednak nauka to nauka więc wiem, że są pisane próbne jakoś teraz gimnazjalne więc powodzenia a jeśli już pisałyście to mam nadzieję, że poszły wam wspaniale :D xx

  OdpowiedzUsuń
 90. Nie przejmujcie się hejterami. To co robicie jest cudowne i nie zapominajcie o tym. Powodzenia w szkole. Wiem jakie to ciężkie bo jestsem w 3 gimnazjum i masakra z tymi testami!
  Będę czekać na następny!
  Pozdrawiam. -@YourLive_Voice

  OdpowiedzUsuń
 91. Fajny rozdział. Lou i Faith awww ♥ takie słodkiee :3

  OdpowiedzUsuń
 92. Według mnie rozdział całkiem ciekawy <3 Dzielnie czekam na next'a! Życzę weny i twórczości w pisaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 93. będę czekać na następny :D <3 i prooszę, dodaj go szybko bo juz nie wytrzymam haha :D <3

  OdpowiedzUsuń
 94. Nie mogę sie doczekać na następny, tylko błagaaam dodaj go szybciej niz ten rozdział :**

  OdpowiedzUsuń
 95. Ooo, jak uroczo <3 Zapraszam do sb na you-giving-me-a-heart-attack.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 96. Rozdział jest świetny i warto było czekać :) życzę dużo weny i na pewno będę tu jeszcze zaglądać :D
  Pozdrawiam Joanna :D

  OdpowiedzUsuń
 97. Zajebiste *.* Czekam na następny rozdział z niecierpliwością :D

  OdpowiedzUsuń
 98. Kocham <3 Z przyjemnością się czyta, masz talent! Mogę czekać nawet miesiąc, ale żeby nadal były tak świetne :)

  OdpowiedzUsuń
 99. super ,super :**
  Kocham jak Lou mówi na Faith "osiołku"
  Czekam na next <3

  OdpowiedzUsuń
 100. Zajebisty czekam na next <3

  OdpowiedzUsuń
 101. Zostałaś nominowana do Liebster Award przez http://tlumaczenie-damaged-fanfiction.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 102. Przeczytałam wszystko dzisiaj i jestem pod mega mega wrażeniem ♥ ONI SĄ TACY PERFEKCYJNI *-* LOU TAKI SŁODKI moglabys mnie informować o kolejnych rozdziałach? Tt : @_My_Boo_Bear_ xx

  OdpowiedzUsuń
 103. E ŻYJESZ KIEDY ROZDZIAŁ ?

  OdpowiedzUsuń
 104. Kiedy będzie następny rozdział? Nie rozumiem innyh niecierpliwości -,- Czekam ; )

  OdpowiedzUsuń
 105. świetny , jak kazdy , zapraszam na swój http://2peoplecanchangeyourlife.blogspot.com/2014/01/rozdzia-10.html

  OdpowiedzUsuń
 106. kocham tego bloga

  OdpowiedzUsuń
 107. Strasznie lubię to opowiadanie! <3
  Jednak mam czasami wrażenie, że niektóre rzeczy są takie jak w B.R.O.N.X.

  OdpowiedzUsuń
 108. wiadomo, każdy ma swoje życie i trzeba to zrozumieć :). Czekam z niecierpliwościa na kolejny rozdział bo kocham to opowiadanie mam nadzieje ze zanjdziesz wolna chwile i szybko dodasz koeljna czesc :)

  OdpowiedzUsuń
 109. Nie martw sie tymi dziewczynami. Jak tak marudzą to w ogóle niech nie czytają Furious ;3 . Rozdział cudowny i pocałunek Awwww xD Czekam na następny :*

  OdpowiedzUsuń
 110. Rozumiem szkołą dużo nauki, ja to doskonale rozumiem :) Więc się ludzie uspokójcie, bo na pewno od takich ,,motywacji" rozdział nie będzie szybciej -,-''

  A tak po za tym to nie moge się doczekać następnego rozdziału bo piszesz zajebiście ;* /J

  OdpowiedzUsuń
 111. Kiedy następny rozdział ??? Nie chcę być nie miła, ale czekam na niego i się doczekać nie umiem :/ Czekam z niecierpliwością i życzę weny. Mam nadzieję, że w ten weekend dodacie :)

  OdpowiedzUsuń
 112. Kocham tego bloga, czekam na następny rozdział. <3

  OdpowiedzUsuń
 113. Dzisiaj zaczęłam czytać i dzisiaj skończyłam :D Jesteście super. Bd czekała na nowy rozdział tyle ile trzeba!
  ~Magda

  OdpowiedzUsuń
 114. Hej!
  Trafiłam na tego bloga zupełnie przypadkowo. Kiedy zaczęłam go czytać to od razu mi się spodobał. Nie mogłam się od niego oderwać. Przesiedziałam nad nim dwa dni. Pierwszego siedziałam do pierwszej w nocy xD huh. Opowiadanie jest naprawdę wciągające. Czasami trzyma w napięciu, co bardzo lubię. Może to opowiadanie spodobało mi się też dlatego, że lubię Louis'a jako takiego ad boy'a, ale z tego co widzę po komentarzach to nie tylko mi się podoba. Macie wiele wejść, wiele obserwatorów, a Wam nie można nic zarzucić. Co mogę jeszcze powiedzieć, co najwyżej to mogę wam życzyć weny, więcej fanów tego opowiadania :) Dziękuję Wam za tak wspaniałe rozdziały! :) Z niecierpliwością wszyscy czekamy na kolejny rozdział. Do Następnego!
  ~Pacia <3

  OdpowiedzUsuń
 115. JESTEM NOWĄ CZYTELNICZKĄ
  DZISIAJ PRZECZYTAŁAM WSZYSTKIE 22 ROZDZIAŁY
  JEDNO CO MOGĘ POWIEDZIEĆ TO CUDOWNY.
  TEN FAN FICTION JEST CUDOWNE.
  UWIELBIAM LOUISA POMIJAJĄC TO ŻE ZACHOWUJE SIĘ JAK PIEPRZONY DUPEK ALE JEDNAK JEST TEŻ CHOLERNIE KOCHANY I UROCZY
  MAM NADZIEJE ŻE NIE BĘDĄ JUŻ SIĘ TAK DUŻO KŁÓCIĆ
  I LOUIS BĘDZIE BARDZIEJ CZULSZY W OKAZYWANIU UCZUĆ HAHAHA
  KOCHAM WAS DZIEWCZYNY XX

  OdpowiedzUsuń
 116. UWIELBIAM TO ! JEJCIU !!

  OdpowiedzUsuń
 117. Po prostu świetny blog! ;) Szkoda,że znalazłam go dopiero wczoraj,ale to i tak nie zmienia faktu,ze przeczytałam już wszystkie rozdziały. Odpuściłam sobie naukę na spr., ha! :D No cóż rozdział jak każdy poprzedni jest świetny. Te wydarzenia idealnie opracowane i wciągające, zmiany nastrojów Lou i ta zaciekłość Faith co do niego. Wiem,że słyszałyście to wiele razy i ten komentarz jest długi i nudny,ale no nie mogę przestać się zachwycać Waszymi pracami. A to,że raz są dłuższe,a raz krótsze moim zdaniem jest dobre. Trzyma w napięciu. A czytelniczki,które tego nie rozumieją niech same napiszą. Ja wiem jak to jest pisać coś co chcesz żeby zadowoliło wszystkich. Mnie zadowoliłyście w 1000000%. Czekam na kolejny rozdział i jestem ciekawa obrotu wydarzeń. Pozdrawiam i przepraszam za dłuugi kom. Justyna ;)

  OdpowiedzUsuń